Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB ŽELEZNÁ RUDA, HLAVŇOVICE, VELHARTICE, ČACHROV, KOLINEC
od 1. 6. do 30. 6. 2024 - 26. týden

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
SO
1. 6.
památka sv. Justina, mučedníka 17:00 Železná Ruda: Bohoslužba slova
NE
2. 6.
9. neděle v mezidobí 08:30 Hlavňovice: Za rodinu Hosnedlovu
10:00 Velhartice: Za+Stanislava Nauše, rodiče Viktorii a Stanislava Naušovi, Františka a Zdenu Livařovi.
11:30 Čachrov: Za + Kadlecových, Kouckých a duše v očistci
PO
3. 6.
památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků Dnes mše sv. není
ÚT
4. 6.
úterý 9. týdne v mezidobí 19:00 Hory Matky Boží: Ad intencionem deantis
ST
5. 6.
památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka 19:00 Chotěšov: Za + Antonina Drahoráda a celý rod
ČT
6. 6.
sv. Norberta, biskupa 16:00 farní kostel sv. Jakuba Staršího Kolinec: Ad intencionem deantis
19:00 Hlavňovice: Za + Marii Žufanovou a rodiče

7. 6.
SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA 17:30 Velhartice: Adorace   Příležitost ke svátosti smíření přede mší svatou
18:00 Velhartice: Za milosti pro Velhartickou obec a občany
SO
8. 6.
památka Neposkvrněného srdce Panny Marie 15:00 Javorná: Za rodáky
17:00 Železná Ruda: Za rodinu Vlasákovou
NE
9. 6.
10. neděle v mezidobí 08:30 farní kostel sv. Jakuba Staršího Kolinec: za +Jana Kovaříka a celý rod
10:00 Velhartice: Za+ Marii a Františka Breuovi,snachu Alenu a její matku Alenu Janouškovou.
11:30 Hory Matky Boží: Za farníky
PO
10. 6.
pondělí 10. týdne v mezidobí Dnes mše sv. není
ÚT
11. 6.
památka sv. Barnabáše, apoštola 19:00 Hory Matky Boží: Ad intencionem deantis
ST
12. 6.
středa 10. týdne v mezidobí 19:00 Čachrov: ( volná intence )
ČT
13. 6.
památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve 19:00 Hlavňovice: Za uzdrávení rodin

14. 6.
pátek 10. týdne v mezidobí 19:00 Chotěšov: Za + Antonii a Emanuela Šebelíka snachu Anežku a manžela a Dášu Pletkovou a manžela
SO
15. 6.
sv. Víta, mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie 17:00 Železná Ruda: Za + P. Vojtěcha Kohouta
NE
16. 6.
11. neděle v mezidobí 08:30 Hlavňovice: Za dar zdraví a posilu v nemoci pro Bohumilu Anežku
10:00 Čachrov: Za + z rodiny Kolářovy
11:30 Chotěšov: ( volná intence )
PO
17. 6.
pondělí 11. týdne v mezidobí Dnes mše sv. není
ÚT
18. 6.
úterý 11. týdne v mezidobí 19:00 Hory Matky Boží: ( volná intence )
ST
19. 6.
památka sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa 19:00 Chotěšov: ( volná intence )
ČT
20. 6.
čtvrtek 11. týdne v mezidobí 16:00 farní kostel sv. Jakuba Staršího Kolinec: ( volná intence )
19:00 Hlavňovice: ( volná intence )

21. 6.
památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka 17:30 Velhartice: Adorace   Příležitost ke svátosti smíření přede mší svatou
18:00 Velhartice: ( volná intence )
SO
22. 6.
sv. Paulína Nolánského, biskupa , nebo sobotní památka Panny Marie 17:00 Železná Ruda: ( volná intence )
NE
23. 6.
12. neděle v mezidobí 08:30 farní kostel sv. Jakuba Staršího Kolinec: Za + Marii a Antonina Novákovy
10:00 Velhartice: Poděkování za 65 let společného života Karla a Marie Altmanovi.
11:00 kostel sv. Jana Křtitele Mlázovy: ( volná intence )
11:30 Hory Matky Boží: ( volná intence )
PO
24. 6.
slavnost Narození sv. Jana Křtitele Dnes mše sv. není
ÚT
25. 6.
úterý 12. týdne v mezidobí 19:00 Hory Matky Boží: ( volná intence )
ST
26. 6.
středa 12. týdne v mezidobí 19:00 Čachrov: ( volná intence )
ČT
27. 6.
sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve 19:00 Hlavňovice: ( volná intence )

28. 6.
památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka 17:30 Velhartice: Adorace   Příležitost ke svátosti smíření přede mší svatou
18:00 Velhartice: ( volná intence )
SO
29. 6.
SLAVNOST SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ 17:00 Železná Ruda: ( volná intence )
NE
30. 6.
13. neděle v mezidobí 10:00 Velhartice: poděkování za Boží požehnání a milosti pro děti ve školním roce
11:30 mše svatá - Chotěšov pouť (sv. Antonín z Padovy)
11:00 mše svatá - Mlázovy pouť (sv. Jan Křtitel) - celebruje P. A. Pintíř
POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY